Share

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

NELER YAPIYORUZ

Türkiye ve dünyadaki güzelleştiren en güncel uygulama teknikleri ve cihazlar ile çalışıyoruz. Ekibimizdeki her çalışanımız kendi alanının uzmanı olarak yetişmekte ve hizmet vermektedir. Uygulama yaptığımız tüm hizmetlerimizde kullanılan ithal orijinal ürünler hijyen standartlarımız gereği sadece size özel ve tek sefere mahsus kullanılmaktadır.

Tırnak yeme sorunu olan kişilerde, tırnak eti sorunlu kişilerde, manikür yaptıramayan kişilerde, bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyen kişiler yaptırabilir.

Kemik tırnak denilen yüzeye deeping ve akrilik yöntemle olmak üzere 2 sistemle yapılır.
Deeping sisteminde tırnağın biraz uzun olması gerekmektedir. Tırnağın uç kısmına yapıştırılarak ve dolgu işlemi yapılarak uygulanan bir işlemdir.

Frenchli tırnaklarda ise tırnak çok kısa olmamalıdır. Tırnak yenmiş olmamalıdır. Tırnak mesafesi biraz uzun olmalıdır.

Protez tırnakta dikkat edilmesi gereken en önemli özellik manikür yaptırılıp protez tırnağa hemen gidilmemesi gerekir. Çünkü bufferlama ve törpüleme işlemi yaparken etlere ister istemez buffer değmektedir bu da hassaslık sebebiyle kanamalara sebep olmaktadır. Tırnak üstünde yağ tabakası olmaması, krem tabakası olamaması gerekmektedir.

Protez tırnak işleminden sonra 1 hafta tırnakların korunması gerekmektedir.

Kendi kirpiğinizin üzerine tek tek yada birden fazla şekilde kirpik eklemeye verilen isimdir.
Kendi kirpiğinizin üzerine cildinize değmeden bir veya daha fazla volüm kirpik şeklinde uygulanabilmektedir.
İpek kirpikler elde edildiği materyallere göre isimlendirilse de aslında ipekten ya da kaşmirden elde edilmemektedir.

Volüm kirpik uygulamalarında yoğun kirpik aralığının yapay bir görünüm sağlayacağı ile ilgili şüpheler olsa da; volüm kirpiklerde klasik kirpiklere nazaran daha ince kıl yapıları mevcut olduğu için doğal görünümle uyumlu sonuçlar bu kirpik çeşidinde de rahatlıkla elde edilmektedir.

İpek kirpiklerin uygulama zamanları istenilen yoğunluk ve istenilen tasarım şekline göre 1-2,5 saat ortalamasında değişebilmektedir.

Volüm ipek kirpik uygulamalarında kişilerin kendi kirpik yapısı eklenecek ipek kirpiklerdeki uzunluğun ve yoğunluğun ana referans noktasını oluşturur. Uygulamalarda kişinin kendi kirpik yapsının inceliği ile uyumlu ve sıklığı ile uyumlu ölçülendirmeler doldurmalar yapılırsa doğal bir görünümle kirpik ekleme işlemleri tamamlanmaktadır.

Klasik kirpik uygulamalarından tek tek eklenen kirpikler ile miktar uzunluk gibi seçenekler çeşitlendirilebilmektedir.

İpek kirpiklerin doğal renkleri olduğu gibi farklı ve sanatsal görünüm elde etmek isteyenler için mavi, yeşil, kırımızı ve pembe gibi renkli alternatifleri de bulunmaktadır isteğe göre bu işlemler yapılabilmektedir.