Share

Dudak Renklendirme

Dudak Renklendirme

Dudak Renklendirme

Dudaklar ne kadar canlı ve bakımlı görünüyorsa o kadar genç görünürüz. Bu uygulama dudak bakımının yanı sıra dış görünümünüze gençleştirme etkisi de yaratmaktadır.

Yapılan işlemde dudak üzerindeki ölü tabaka alınıp beğendiğiniz seçtiğiniz tonlarda renklendirme işlemi yapılarak bir bakıma dudağın gençleştirilmesini sağlıyoruz.

dudak renklendirme
dudakrenklendirme2

Çerçeve hattı kaybolmuş dudaklarda, asimetri sorunu olan dudaklarda, her gün dudak makyajı yapmak istemeyenlerde ve makyaja zamanı olmayanlar için ideal bir çözümdür.

Dudak renklendirme işleminde uzmanların tavsiye ettiği kişinin kendi doğal dudak rengi ve cilt tipine uygun rengi tercih etmesi yönündedir. Bununla beraber dudak çerçevesinin iyi belirlenmesi ve yapay bir görünüm sağlayacak işlemlerden kaçınılması tavsiye edilir.

İşlem sonrası dudakta kızarıklıkla beraber verilen renk canlı olmaktadır. 1 hafta içerisinde ise işlem ile kazandırılan renklendirmenin %50si doğal renk olarak emileceği için dudağınızda doğal ve estetik bir görünüm olacak. Kendi dudağınızın rengi gibi bir görünüme kavuşacaktır.