Share

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

Kirpikleri kıvırmak için ve kirpikleri daha sağlıklı hale getirmek için yapılan bir güzelliştirme uygulamasıdır. Kirpiklerin takmak kirpikten dolayı yaşadığı yorgunluklar ve kirpiklerin kısalığı yada kıvrık kirpiklere sahip olanlar için düzleştirme, düz olanlar kıvrıklaştırma gibi işlemler yaptırılabilir.

Kirpiğin belli bir bölümünde yaşanan renk değişimlerinin doğal haline kavuşturulması gibi işlemler de kirpik liftinginde yapılabilmektedir. Kirpiklere asla zararı olmamakla birlikte, kirpikleri dolgun ve istenen görünüme kavuşturmaktadır.

Kirpik liftingi için yapılan işlemler acısız ve ağrısız işlemlerdir. İşlemden önce göz kapaklarınızın üzerine işlemleri yapmadan kolaylık sağlayan ve göz hijyenini koruya pedler konulmaktadır, sonrasında kirpikleriniz ters çevrilip taranarak işlem için ayrıştırılır.

kirpik lifting
kirpikliftin2

İşlemler sırasında kullanılan malzemeler anti alerjik ve göz çevresine bir yan etkisi olmayan ürünler olmaktadır. Tarama işleminden sonra kirpiklere vitamin ve kırvırıklık verecek solüsyon sürülmektedir.
Sonrasında kirpiklerden bu solüsyon temizlenmektedir.

Lifting işleminde temizleme uygulamasından sonra kirpiklerinizi besleyen, kalınlaştıran ve uzamasına yardımcı keratin işlemi yapılmaktadır. Keratin işlemi 2 ayda bir yapıldığında kirpiklerdeki uzamayı hızlandırır.

15 Dakika bekleyen keratin işleminden sonra göz etrafındaki solüsyonlar hijyenik malzemeler ile temizlenir. Sonrasında vitaminli bir rimel sürülerek dolgun ve kıvrık kirpik görünümünüze bakabilir konumda olursunuz.