Share

G5 Mesajı

G5 Mesajı

G5 Mesajı

Uzman medikal uzman eşliğinde bölgesel yağlanmayı azaltmaya yönelik özel medikal ekipmanlarla yapılan ve titreşimli bir işlemdir. Piyasada medikal masaj için satılan fonsiyonel ev tipi cihazların yanlış kullanımı kılcal damarların cilt yüzeyine çıkmasına, deride morarmaya, kaslarda sertlik ve istemsiz kasılma ve damarda tıkanıklık gibi olumsuz etkilere sebep olabilmektedir.

Bu yüzden G5 masajı ya da diğer medikal masajların özellikle aletli medikal işlemleri evde kendiniz denemek yerine uzmanı tarafından uygulanmasını tavsiye ederiz.

G5 masajı klinik ortamda uzmanlarımız tarafından uygulanırken misafirimizin derin dokuya uygulanan bu masaj sırasında oluşabilecek geçici morlukların önüne geçebilmek adına vücudunu kasmamaya özen göstermesi istenmektedir.

g5 masaji
g5masaji2

G5 masajını tamamlayıcı özellikte günlük hareketleri arttırılması ve beslenmede yağ yakıcı gıdalarla dengeli beslenme tavsiye ediyoruz. Vücudunuzda kan akışını hızlandırır, vücuttaki ödemleri engellemeye yönelik adım atılır.

İşlemde kişinin masaj uygulanacak bölgesine göre cihaz uygulama başlığı seçilir. Bölgeye özel ve kişi hassasiyetine özel cihazla birlikte uygulancak kremle işleme devam edilir.

Kişinin yağlanma bölgesindek işleme göre ortalama 20-40 dakika işlem yapılır. Birden fazla seans olarak düzenlenen işlemlerde uzamanınızın uygun gördüğü ölçüde seans sıklığını arttırmanız mümkündür. Artan sık seanslar yağlanmanın engellenmesi adına sizi daha kısa sürede istediğiniz forma sokabilmektedir.