Share

Hakkımızda

Hakkımızda

01

Sizi hayalinizdeki görünüme kavuşturmak için tüm ekibimiz ile birlikte hizmetinizdeyiz. ‘Güzellik’ kavramının dünyadaki tüm sorunları çözeceğine inanıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerde sağladığımız mutluluk bizlerin ilham kaynağı ve markamızı geliştirmemiz için bizi motive eden en önemli kaynak.

Güzelliğe yaklaşımımız her zaman bütünseldir. Bu yüzden sizler için tek bir konuya değil güzelliğiniz için ideal olan formlara odaklanıyoruz.

Tüm ekibimiz sizden gelen talepleri yerine getirirken memnuniyetinizi ön plana almaktadır. Güzellik merkezimiz modern ve geleneksel güzellik uygulamalarını güvenle ve sağlıkla uygulamaktadır.

Sağlık ve güzelliğe…

beauty

02

Yetkinliklerimiz

Güzellik uygulamalarında ve yeniliklerde marka olmamızı sağlayan kuşkusuz mesleki profesyonelliğimizdir. Ekip üyelerimizin tamamı tüm uygulamalarımız için hem akademik eğitimler alarak güncel uygulama tekniklerini kullanmakta, aynı zamanda bu eğitimlerin de öğreticisi olmaktadır.

%

Hijyen

%

Güzellik

%

Memnuniyet

03

Sihir Yaratan Ekibimiz ile Hizmetinizdeyiz

04

Misafir Deneyimlerimiz

05

Profesyonel Sürecimiz

Misafirlerimizin memnuniyetini arttırmak için iş süreçlerimizi şeffaf bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz. Bu sayede kafanızdaki bazı temel soru işaretlerine aydınlık getirmeyi amaçlıyoruz.

Randevu

randevu

Güzellik, sağlık ve bakım hizmeti veren tüm hizmet uygulayıcıları gibi randevu ile çalışmaktayız. Hizmet alımlarınızdan önce bizlerle irtibata geçerek mutlaka randevu oluşturmanızı rica ediyoruz.

Uygulama Öncesi Bilgilendirme

uygulama bilgilendirme

Hizmet alımı öncesi onam formu doldurmanız gerektiği için uygulamalar öncesi sizleri hem hazırlık ve hem de uygulama sonrası yapmanız gerekenler hakkında bilgilendiriyoruz ve işlemlere onayınızı alarak başlıyoruz.

Uygulama

uygulama

Tercih ettiğiniz güzellik uygulamalarınız için uygulama öncesi size özel hijyenik ortam sağlanır. Gerekli ölçümler, hazırlıklar vb. yapıldıktan sonra kullanılacak materyaller size özel paketinden çıkarılır ve uygulamaya hazır hale getirilir. Bu hazırlıklar tamamlandıktan sonra ilgili ekip üyesi personelimiz size tedavi öncesi izleyeceği yolu anlatarak tereddütlerinizin giderilmesi ve mental olarak hazır hale gelmeniz için tüm sorularınızı cevaplar. Onayınızla beraber uygulamaya başlanır.

Uygulama Sonrası Bilgilendirme

uygulama sonrasi bilgilendirme

Uygulama bitişi ile beraber uygulama sonrası uzman ekip üyemiz uygulamanızın etkisiyle sağlıksal bir sorunla karşılaşmamanız ve sonrasında uygulama deformasyonunuzu minimuma indirebilmek adına size gerekli bilgilendirmeleri sağlar. Size aktarılan bilgileri uyguladığınız takdirde uygulama süreciniz sağlıklı bir şekilde tamamlanmış olur.